Loading…

Burri tenton t’i vjedh çantën gruas, ajo del se ishte karateiste: E bën ‘llom’ në mes të rrugës

  • 29/06/2022 | 21:07

Burri tenton t’i vjedh çantën gruas, ajo del se ishte karateiste: E bën ‘llom’ në mes të rrugës

U duk si një tentativë grabitje.Videoja e një mosmarrëveshjeje të dhunshmeqë ndodhi në qendër të qytetit toskan të Livornos, u bë viralë në rrjetet sociale të martën, 28 qershor.


Në mediat italiane u raportua gjerësisht për një tentativë grabitje, ky dyshohej se burri në video kishte tentuar ti vidhte çantën  gruas dhe më pas kjo e fundit nuk ja përton dhe i kthehet me grushte e shkelma.

Por në fakt e vërteta rezultoi ndryshe. Kishim të bënim me një sherr mes një çifti që sipas mediave grindeshin shpesh mes tyre dhe gruaja për më tepër është eksperte e arteve marciale.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë