Loading…

Burri rrah gruan në Shkup: E zë në flagrancë duke ia thyer veturën

  • 25/07/2019 | 13:04

Burri rrah gruan në Shkup: E zë në flagrancë duke ia thyer veturën

Në qytetin Shkupit ka ndodhur një ngjarje e jo e zakonshme, një grua është sulmuar nga një burrë, teksa kjo e fundit shihet e nevrikosur tek po afrohej tek vetura e tij për ta dëmtuar, por pa ditur se cili ishte qëllimi i saj, shkruan Gazeta Metro.


Në një video të publikuar në rrjetet sociale shihet se si një burri keqtrajton një grua dhe me pastaj pasi e godet e shtyen me qëllim për ta larguar nga veturën tij, ajo paraprakisht shihet se si e godet makinën e një taksie të Shkupit.

Në video mund të vërehet se si drejtuesi i makinës pa pikë konsiderate vazhdon rrugën duke e lënë gruan e shtrirë në mes të rrugës./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë