Loading…

Burri rrah gruan në Rahovec, arrestohet

  • 29/05/2017 | 10:39

Burri rrah gruan në Rahovec, arrestohet

Policia e Kosovës ka raportuar për dhunë familjare gjatë ditës së djeshme në Rahovec.


Është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar, pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë