Loading…

Burri rrah gruan, e bën për spital

  • 11/02/2017 | 10:37

Burri rrah gruan, e bën për spital

Një grua nga Prizreni ka përfunduar në spital, pasi bashkëshorti i saj ka ushtruar dhunë.


Siç njofton Policia, ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 8:00. Policia tregon se ka qenë vetë gruaja që ka raportuar dhunën, duke treguar se burri i saj e ka sulmuar fizikisht.

“Viktima femër K-Shqiptare ka raportuar se, është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti  i saj i dyshuari mashkull K-Shqiptar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor”, thonë Policia.

Ndryshe, me urdhër të prokurorit ky rast ka shkuar në procedurë të rregullt./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë