Loading…

Burri që kërkon lëmoshë shihet duke ngrënë mezë e duke pirë birra

  • 01/10/2022 | 13:21

Burri që kërkon lëmoshë shihet duke ngrënë mezë e duke pirë birra

Një burrë që zakonisht shihet në oborret e QKUK-së në Prishtinë duke kërkuar lëmoshë, është parë në një tavolinë të një restoranti, duke ngrënë mezë e duke pirë birra.


Pos birrave, ai po ashtu shihet teksa konsumon duhan.

Një qytetar i ka dërguar dy fotografitë të lypësit në adresë të Ju Flet Prishtina.

Dukuria e lëmoshëkërkuesve është e diskutueshme në vend, me shumë prej të cilëve dyshohet se dalin për lëmoshë, ndërkohë që më pas i shfrytëzojnë paratë në gjëra luksoze, si dhe me të atillë që dyshohet se dërgohen nga të tjerët për të kërkuar lëmoshë.

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë