Loading…

Burri nga Shtimja ia djeg veturën gruas me të cilën kishte lidhje jashtëmartesore

  • 23/11/2021 | 11:23

Burri nga Shtimja ia djeg veturën gruas me të cilën kishte lidhje jashtëmartesore

Dy vetura të tipit Mercedes janë djegur dje në Prishtinë. Ky akt dyshohet se u bë nga një i dyshuar, i cili dogji veturën e gruas me të cilën kishte lidhje jashtëmartesore.


Sipas policisë, është arrestuar i dyshuari, derisa përpos dëmeve materiale nuk ka pasur të lënduar.

Sipas ATV-së mes të dyshuarit dhe palës së dëmtuar ka pasur edhe një lëndë në gjykatë.

Lidhur me rastin, policia ka dhënë detaje.

Raporti i plotë:

ZJARRËVËNIE

Rr. Ndue Perleshi, Prishtinë 22.11.2021 – 00:40. Është raportuar se nga zjarri  janë përfshirë dy vetura të cilat kishin qenë të parkuara afër njëra tjetrës në rrugën e lartcekur.  Njësit relevante dhe ekipi i zjarrfikësve kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe  e kanë lokalizuar zjarrin. Lidhur me rastin është identifikuar dhe arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar dhe i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë