Loading…

Burri nga Gjilani sulmoi gruan me thikë

  • 27/06/2017 | 11:27

Burri nga Gjilani sulmoi gruan me thikë

Në Gjilan ka ndodhur një sulm me thikë ndaj një gruaje nga burri i saj.


Sulmin e ka raportuar vetë e sulmuara, transmeton gazetametro.net.

“Viktima raporton se pas një mosmarrëveshjeje, burri i saj e ka sulmuar me thikë dhe i ka shkaktuar lëndime trupore”, thuhet në raportin policor.

Sipas policisë, e sulmuara është dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Gjilanit. Të dyshuarit për sulm i është caktuar ndalimi policor.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë