Loading…

Burri nga Deçani rrah gruan e cila e paraqiti në Polici

  • 29/12/2016 | 11:54

Burri nga Deçani rrah gruan e cila e paraqiti në Polici

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar në komunën e Deçanit pasi i njëjti kishte sulmuar fizikisht bashkëshortën e tij.

Siç edhe raporton policia, thuhet se motivi i sulmit dyshohet të jetë pasi që viktima para një kohe në Gjykatë kishte dhënë një deklaratë për të dyshuarin dhe i njëjti i kishte kërkuar që ta tërheq.

Thuhet se viktima në këtë rast ka pësuar lëndime trupore dhe pranuar tretman mjekësor.

Gjatë kontrollit të Policisë tek i dyshuari është gjetur dhe konfiskuar edhe një armë.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje dhe ndaj të njëjtit është iniciuar edhe një rast armëmbajtje pa leje./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë