Loading…

Burri në Gjakovë nga pakujdesia e godet nipin e tij 1 vjeçar me veturë, dërgohet në QKUK në gjendje të rëndë

  • 02/07/2022 | 08:26

Burri në Gjakovë nga pakujdesia e godet nipin e tij 1 vjeçar me veturë, dërgohet në QKUK në gjendje të rëndë

Një burrë ka goditur me veturë nipin e tij një vjeçar, derisa po drejtonte veturën në oborrin e tij në Gjakovë, shkruan Gazeta Metro.


Dje në rrugën ‘Lekë Dukagjini’ në Gjakovë, i dyshuari mashkull kosovar derisa ishte duke drejtuar veturën në oborrin e tij, dyshohet se nga pakujdesia ka goditur viktimën mashkull kosovar -fëmijë (2021)-nipin e tij, të cilit i ka shkaktuar lëndime serioze.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Në konsultim me prokurorin, rasti shkon në procedurë të rregullt. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë