Loading…

Burri me një çantë misterioze në Sheshin e Kuq: Zbulohet se pse është gjithmonë 5 metra larg Putinit |VIDEO

  • 09/05/2018 | 13:58

Burri me një çantë misterioze në Sheshin e Kuq: Zbulohet se pse është gjithmonë 5 metra larg Putinit |VIDEO

Një burrë që ishte në afërsi të Vladimir Putinit ndërsa presidenti rus ecte në Sheshin e Kuq mori një vëmendjen në paradën e mbajtur në Ditën e Fitores në Moskë.


Përveç Putinit, një oficer me një çantë në dorën e tij ecte në një distancë të afërt me presidentin rus, përcjell gazetametro.net.

Mësohet, se në atë çantë është e pranishme komanda me kodin për armët bërthamore, të cilën në rast nevoje duhet ta jap presidenti i Rusisë, në këtë rast Putini.

Ky njeri çdo herë është vetëm 5 metra larg presidentit rus. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë