Loading…

Burri i princeshës kalon kohën me modelet në jaht ndërsa ajo kujdesej për fëmijë

  • 01/08/2021 | 23:44

Burri i princeshës kalon kohën me modelet në jaht ndërsa ajo kujdesej për fëmijë

Bashkëshorti i princeshës britanike Eugene, Jack Brooksbank, me siguri do të duhet t’i shpjegojë gruas së tij atë që bëri në pushime.


Paparacët e fotografuan atë duke pirë verë ndërsa ishte i rrethuar nga modele, me të cilët ishte në një përqafim intim në një jaht në brigjet e Italisë.

Gjithashtu në bord ishte modelja italiane Erica Pelosini, të cilën Brooksbank thuhet se e çoi në jaht duke e mbajtur me duar në shpinë.

Një burim pranë Brooksbank tha për mediat britanike se Eugene nuk shkoi me të sepse ai “ishte atje për të punuar”. Gjegjësisht, Brooksbank bëri kokteje në topin joshës të bamirësisë “amfAR Gala”.

Brooksbank thuhet se e urren pseudonimin e tij të mëparshëm “banakier Jack”, të cilin e fitoi gjatë karrierës në një restorant dhe bar verë në qendër të Londrës.

Ishte koha kur ai u takua me Eugene, në 2010. Ata u takuan ndërsa po bënin ski në Zvicër dhe u martuan në Kështjellën Windsor në 2018.

Çifti tani jetojnë në pronën Frogmore Cottage dhe thuhet se po i paguajnë qira princit Harry dhe Megan Markle.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Teamsussex Teammeghan Only! (@xxposhslosh89)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë