Loading…

Burri hedh gruan nga dritarja

  • 03/12/2016 | 18:50

Burri hedh gruan nga dritarja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Fierit.

Sipas burimeve të policisë mësohet se 52 -vjeçari me inicialet F.R, pas një konflikti në familje, dyshohet se ka hedhur nga dritarja e tualetit, bashkëshorten e tij, 43-vjeç me inicialet L.R, e cila ka ndërruar jetë gjatë rrugës për në spital, raporton tvklan.

Policia ka shoqëruar në Komisariatin Fier bashkëshortin dhe po kryen veprimet procedurale.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë