Loading…

Bunk’Art 2, ofertë speciale me rastin e Pavarësisë së Kosovës (Foto)

  • 13/02/2017 | 22:35

Bunk’Art 2, ofertë speciale me rastin e Pavarësisë së Kosovës (Foto)

Muzeu Bunk’Art 2 në Tiranë fton qytetarët e Kosovës ta vizotojnë atë me një ofertë speciale, me rastin e Pavarësisë së Kosovës.


Me rastin e pervjetorit te pavaresise se Kosovës, Bunk’Art 2 ofron nje oferte speciale per te gjithe vizitoret qe vijn nga Kosova duke fillura nga dita e merkure 15 shkurt me nje ulje te cmimit te biletes nga 500 ne 350 leke. Oferta vazhdon deri ne ora 20:00 te dates 17 shkurt 2017. Per te perfituar nga ky cmim special mjafton te na tregoni ne momenti e blerjes se biletes leternjoftimin tuaj”.

16711497_1280961178662852_7860229183601327079_n
Tuneli i Ministrisë së Brendshme është ndërtuar mes viteve 1981 dhe 1986 dhe mund të konsiderohet si një nga “veprat e mëdha” të fundit të kryera nga regjimi komunist në kuadër të projektit të bunkerizimit që kishte filluar në fillim të viteve ’70 e që çoi në ndërtimin e 175.000 bunkerëve të madhësive të ndryshme në të gjithë vendin./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë