Loading…

Bukuritë e këtij fshati të Kosovës po braktisen nga banorët

  • 06/11/2018 | 10:56

Bukuritë e këtij fshati të Kosovës po braktisen nga banorët

Bukuritë e Krilevës që po braktisen nga banorët.

Vend me natyrë të begatë dhe infrastrukturë të rregulluar por që kohëve te fundit po braktiset nga banorët.

Më poshtë mund të shikoni reportazhin për fshatin Krilevë, të komunës së Kamenicës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë