Loading…

Budallakia më e madhe zgjedhore ka ndodhur sot!

  • 02/06/2017 | 18:41

Budallakia më e madhe zgjedhore ka ndodhur sot!

Kandidati për deputet nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca ka thënë sot në Vushtrri se me qeverisjen e kësaj partie, qytetarët do t`i marrë malli të sëmuren.

Sipas tij, kjo do të ndodhë pas rregullimit dhe përmirësimit të gjendjes në sektorin e shëndetësisë që do e bëjë ky subjekt politik, raporton gazetaexpress.com.

Ky premtim i pazakontë dhe i padëgjuar më parë, në gjithë historinë elektorale të Kosovës, është thënë me premtimin se kur Vetëvendosje do të vijë në pushtet, aq të mira do të jenë kushtet që do t’i ofrojë sektori i shëndetësisë, sa qytetarët do të kenë dëshirë të sëmurën për të përfunduar në ato ambiente spitalore, apo të qendrave mjekësore.

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë