Loading…

‘Bubi, lësho çiken’, Ardi shkrin së qeshuri Lindën dhe Shqipën

  • 03/12/2023 | 08:17

‘Bubi, lësho çiken’, Ardi shkrin së qeshuri Lindën dhe Shqipën

Ardi është banori i cili mbrëmë u bë pjesë e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.


Ai që në ditën e parë ka filluar bisedat e madje edhe ngacmimet ndaj Shqipës.

Ardi në një moment edhe i ka bërë për të qeshur Lindën dhe Shqipën.

Për më tepër, shikoni videon e mëposhtme:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë