Loading…

Brozovic vendos përfundimisht, ja ku do vazhdojë karrieren

  • 04/02/2022 | 13:05

Brozovic vendos përfundimisht, ja ku do vazhdojë karrieren

Marcelo Brozovic ka vendosur për të ardhmen e tij. Ai do ta rinovojë kontratën me Interin.


Gazzetta dello Sport raporton se këtë vendim ai ia ka komunikuar edhe drejtuesve të Interit. Firmë nuk ka ende, por përfaqësuesit e kroatit do të shqyrtojnë kontratën në çdo detaj.

Rinovimi do të jetë i vlefshëm deri më 30 qershor 2026.

Atëherë Brozovic do të jetë 34 vjeç dhe nga kjo kontratë do të përfitojë 6 milionë euro në sezon, shifër që mund të bëhet 7 milionë euro me gjithë bonuse.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë