Loading…

Brighton e befason Chelsean

  • 18/01/2022 | 22:33

Brighton e befason Chelsean

Brighton e ka barazuar 1-1 rezultatin ndaj Chelseas në ndeshjen që po zhvillohet ende.

Në pjesën e dytë, në minutën 60-të, Webster ka befasuar Blutë duke e barazuar rezultatin.

Këtu keni golin.

https://gorilla.cdnja.co/v/eo/eO6mp.mp4?token=DG-6HySPYtKE1LD3HmqkvA&expires=1642542157

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë