Loading…

Breshër i madh në Suharekë

  • 28/05/2022 | 19:53

Breshër i madh në Suharekë

Breshër i madh ka rënë sot në komunën e Suharekës.


Në pamjet e siguruara nga Klankosova.tv  shihet se një breshër i madh e ka përfshirë këtë vend.

Ndryshe, Intituti Hidrometorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se nësër në vendin tonë parashihet të mbajë mot me reshje lokale të shoqëruara me shkarkime rrufesh.

Videon e gjeni më poshtë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë