Loading…

Brenda shtëpisë përrallore të Rita Orës në Londër

  • 06/10/2022 | 13:13

Brenda shtëpisë përrallore të Rita Orës në Londër

Ylli i muzikës, Rita Ora ka hapur dyert e shtëpisë së saj në Londër.


Përmes një videoje këngëtarja ka zbuluar për herë të parë ambientet e shtëpisë në një video 12-minutëshe.

Duke filluar nga hyrja e deri tek oborri përrallor.

Shtëpia i përket stilit të epokës Viktorian ndërsa brenda turit Rita shpjegon detaje interesante.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë