Loading…

Brazil, aty ku festimi i një goli është si të shohësh një cunami

  • 07/06/2017 | 22:18

Brazil, aty ku festimi i një goli është si të shohësh një cunami

Kur ekipi i zemrës luan të gjithë mbështetësit e tij emocionohen, por kur ata shënojnë gol bëhet edhe më interesante loja.


Një mënyrë shumë të veçantë e kanë bërë edhe mbështetësit e ekipit të Brazilit, ku tifozët me lëvizjet e tyre duke festuar i ngjanjë një cunami.

Për të parë se si festojnë ata ndiqeni videon më poshtë:

/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë