Loading…

Braktisë Vetëvendosjen, i bashkohet Nismës

  • 02/11/2018 | 14:29

Braktisë Vetëvendosjen, i bashkohet Nismës

Kryetari Nismës  Socialdemokrate, Fatmir Limaj në konferencë për media ka njoftuar se që nga sot do tu bashkohet shefi i grupit të asamblistëve të Ferizajt, Ali Halimi i cili ishte në Vetëvendosje deri më tani.

“Sot është një ditë e rëndësishme, nga sot partisë do t’i bashkohet Ali Halimi. Nga sot Nisma në Ferizaj do të jetë edhe më e fuqishme”, tha Limaj.

Ndërsa, Ali Halimi u shpreh i privilegjuar që do të jetë pjesë e Nismës. “Unë kam një privilegj të veçantë, po vazhdoj një rrugëtim të lënë gjysmë nga familja ime”, tha Halimi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë