Loading…

Brahimaj: Ramushi ia del si gjithë, por Kosova është keq

  • 05/01/2017 | 08:27

Brahimaj: Ramushi ia del si gjithë, por Kosova është keq

Brahimaj: Udhëheqësit shtetëror të Kosovës janë servil e të paaftë.


Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Lahi Brahimaj ka thënë se ndalja e Ramushit është veç konfirmim se Serbia kurrë nuk e ka ndalë luftën kundër Kosovës.

“Ndalja e Ramushit është veç konfirmim se udhëheqësit shtetëror të Kosovës janë servil, të paaftë që turpërohen nga e kaluara e tyre”, ka shkruar ai në rrjetin social Facebook.

“Njëri u bie në gjunjë pllakave që i quan shqiptarët terroristë, e tjetri e ruan në xhep të brendshëm “knjizhicën e partisë se Titos”. Ramushi ‘i’a del si gjithë, por Kosova është keq”, ka përfunduar ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë