Loading…

Bora Zemani zbulon operacionet e vetme që ka bërë

  • 23/03/2023 | 14:32

Bora Zemani zbulon operacionet e vetme që ka bërë

Bora Zemani i ka kushtuar pak kohë ndjekësve të saj të shumtë në “Instagram” duke iu përgjigjur pyetjeve të tyre.


Një nga fansat e ka pyetur moderatoren në lidhje me operacionet plasitike.

Kjo është një temë që jo pak herë e ka përfshirë Borën, ndërkohë që kjo e fundit nuk ka hezituar t’i jap një përgjigje ndjekësit të saj.

“Të vetmet operacione që kam bërë në jetë kanë qenë lindja e Arborit dhe heqja e apandesitit,”-u përgjigj Zemani.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë