Loading…

Bora Zemani zbulon emrin e vajzës të Sara Hoxhës

  • 07/10/2022 | 08:05

Bora Zemani zbulon emrin e vajzës të Sara Hoxhës

Sonte starton Dancing with the Stars.


Ndonëse para spektaklit Sara Hoxha ka dërguar një buqetë me lule për Borën dhe vajzat e stafit të spektaklit.

Por tek pusulla ajo ka shkruajtur urimet duke thënë se ajo e vajza duhet të rikuperohen.

Bora ka publikuar pusullën, duke zbuluar se e porsalindura e Sarës dhe Ledion Licos quhet Ruya.

Ndonëse deri tani vetë prindërit e kanë mbajtur shumë të fshehtë këtë gjë.

Epo ndonëse pa dashje Bora sapo e zbuloi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë