Loading…

Bora Zemani reagon për herë të parë pas puthjes me Donaldin

  • 23/10/2021 | 15:06

Bora Zemani reagon për herë të parë pas puthjes me Donaldin

Pas një pauze katër vjeçare, reality-show, BigBrother u rikthye por tani në një format tjetër me personazhe të njohura ‘VIP’.

Natën e parë u prezantuan 14 banorë, numër ky që mund të rritet apo zvogëlohet nga eliminimet apo hyrjet nga java në javë.

Në natën e katërt të spektaklit të Big Brother Albania VIP është larguar banori i parë, Elhaid Cufi, ndërsa në natën e gjashtë të spektaklit u largua Arditi, por që kishte një biletë kthyese për në shtëpi.

Mbrëmë në spektaklin e pestë të “Big Brother Albania VIP” ka qenë e ftuar moderatorja, Bora Zemani e cila zhvilloi dy takime me banorët, njërin me Semin dhe tjetrin me ish të dashurinë e saj, Donald Veshaj.

Takimi i Borës dhe Donaldit mori vëmendje të madhe në rrejte sociale, e që ky i fundit i rrëmbeu asaj edhe një puthje.

Këngëtari Yll Limani, ka përshëndetur mëngjesin e sotëm, moderatorët e njohur shqiptarë Bora Zemanin dhe Donald Veshaj. E që reagimi i parë i Borës pas takimeve të mbrëmshme ka qenë e njëjta video, të cilën ka shpërndarë në rrjetin social “Instagram.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë