Loading…

Bora Zemani publikon mesazhet me të birin

  • 06/01/2022 | 09:34

Bora Zemani publikon mesazhet me të birin

Bora Zemani ka publikuar një bisedë më të birin e saj ku ka treguar se si merren vesh me njëri-tjetrin.


Bora Zemani është një emër i dashur dhe i njohur për publiku ndër të tjera edhe për shkak të lidhjes së saj që ka pasur me aktorin, Donald Veshaj.

“Një bisedë me Arborin. Harron mami që biri është i vogël akoma e nuk mund t’i shkruajë me shkurtime”, ka shkruar Bora në Instastory.

Kujtojmë që moderatorja ka treguar gjithmonë që marrëdhënia mes saj dhe të birit është shumë e ngushtë, pavarësisht kohës së kufizuar.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë