Loading…

Bora Zemani largohent nga ‘Për’puthen’, kjo do të jetë moderatorja e re

  • 25/06/2022 | 21:26

Bora Zemani largohent nga ‘Për’puthen’, kjo do të jetë moderatorja e re

Sezonin e ri priten ndryshime të reja në programacionin e Top Channel. Prej disa javësh, “Për’puthen” është një nga programet më shumë të diskutuara për risi në sezonin e ardhshëm.


Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se autorja Olsa Muhameti do të largohet nga ky format, por edhe Bora Zemani nuk do të jetë më në prezantimin e tij. Po të njëjtat burime thonë se produksionin e ka marrë në dorë Lori Hoxha, e cila do të prezantojë disa ndryshime në rinisje të tij.

Emisioni do të ngjasojë me formatin origjinal të “Uomini e Donne”, nga ku edhe u frymëzua fillimisht.

Lori Hoxha do të vijë si producente, ndërsa prezantuesja në vend të Bora Zemanit do të jetë Ori Nebiaj.

Ende emrat nuk janë konfirmuar zyrtarisht, po pritet që në fillim të sezonit “Për’puthen’ të vijë me ndryshime në format dhe, me shumë gjasa, edhe në prezantim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë