Loading…

Bora zbukuron sërish Rugovën (Foto)

  • 17/04/2017 | 10:07

Bora zbukuron sërish Rugovën (Foto)

Pas ditëve me diell në vendin tonë, e diela ishte e ftohtë, madje pati edhe reshje të mëdha shiu pothuajse në tërë Kosovën.

Por, në vendet malore ka rënë edhe borë.

Disa fotografi që i kanë dërguar lexues të klankosova.tv, shfaqin Rugovën të zbukuruar nga reshje të  borës.

Shihni fotografitë e mëposhtme:

download-1download

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë