Loading…

Bora tregon se a është pishman që u takua me Donaldin brenda ‘BBV’

  • 28/09/2022 | 08:10

Bora tregon se a është pishman që u takua me Donaldin brenda ‘BBV’

Bora Zemani do të jetë njëra nga mysafiret e radhës e emisionit “Më lër të flas” të aktorit Donald Veshaj.


Kjo u bë e ditur nga promo e këtij emisoni që do të fillojë transmetimin e sezonit të ri me datë 1 Tetor.

Në video shihet se Bora tregon se a është pishman që u takua me Donaldin brenda “BBV”.

Rikujtojmë se sonte Bora publikoi një foto krah Donaldit nga xhirimet e emisionit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Më lër të flas (@melerteflas.tch)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë