Loading…

Bora poston foton e parë me Donaldin, ka një kërkesë për fansat

  • 27/09/2022 | 18:42

Bora poston foton e parë me Donaldin, ka një kërkesë për fansat

Bora Zemani me shumë gjasë do jetë e ftuara e parë e sezonit të ri të “Më lër të flas” që nis të shtunën.


Pasi u kuptua ribashkimi me Donaldin, ajo pak minuta më parë ka postuar fotografinë e parë bashkë, nga xhirimet.

“Na lini të kërcejmë” – është shprehja e përdorur nga ajo, një kombinim i emrave të dy emisioneve që kanë nën drejtim.

Kujtojmë se është përfolur që në “Dancing with the Stars” do jetë edhe Donaldi, si prezantues i “gold room”, mirëpo një gjë e tillë ende nuk është konfirmuar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë