Loading…

Bora mbyllë shumë rrugë drejt Brezovicës (Foto)

  • 06/01/2017 | 15:40

Bora mbyllë shumë rrugë drejt Brezovicës (Foto)

Të gjithë ata që kanë planifikuar të kalojnë këtë fundjavë në Brezovicë do të jetë e pamundur. Shumë qytetarë që tashmë kanë marrë rrugë drejt pikës turistike Brezovicë, janë kthyer mbrapshtë.


Të gjitha rrugët janë mbyllur nga orteqet e borës që kanë pamundësuar qarkullimin e lirë, shkruan gazetametro.net.

Gazetametro.net ka pranuar fotografi nga qytetarë që tashmë janë në rrugë për atje, por që kanë ndërprerë udhëtimin e tyre për në Brezovicë.

Edhe Policia e Kosovës më herët ka deklaruar që rrugët për në Breaovicë janë të bllokuara dhe nuk mund të pastrohen për një kohë./gazetametro.net

15934431_10211057909314870_1614610205_n

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë