Loading…

Bora e parë sjell probleme në aksin rrugor Kukës – Kalimash

  • 03/01/2017 | 21:19

Bora e parë sjell probleme në aksin rrugor Kukës – Kalimash
 Reshjet e para të borës për këtë vit kanë nisur sot, ndërsa për pasojë, aksi rrugor Kukës – Kalimash është bllokuar dhe kjo gjë ka paraqitur probleme në qarkullimin e makinave.

Trashësia e borës në aksin rrugor në fjalë ka arritur deri 2 metër e 10 centimetër. Në terren ka pasur borëpastruese, që kanë punuar vazhdimisht për të zhbllokuar rrugën.

Reshjet e para të borës janë shënuar jo vetëm në Kukës, por në disa rrethe të veriut.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë