Loading…

Anulohen tri fluturime në aeroportin e Prishtinës

  • 06/01/2017 | 12:04

Anulohen tri fluturime në aeroportin e Prishtinës

Moti i rënduar nga reshjet e borës ka bërë që të ketë edhe anulime të fluturimeve në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës, “Adem “Jashari”.

Deri në këtë moment janë anuluar tri fluturime.

Nga Zyra për Media e Aeroportit, Unidon Krasniqi ka thënë për klan kosova.tv se pista është e hapur por po ka vështirësi në aterime dhe për këtë ka ardhur deri të anulimi i fluturimeve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë