Loading…

Boom: Ky tifoz do të mendohet dy herë para se të hyjë në fushë përsëri

  • 24/01/2022 | 16:41

Boom: Ky tifoz do të mendohet dy herë para se të hyjë në fushë përsëri

Tifozi i futbollit amerikan vendosi të vrapoj drejt e në fushë në mes të ndeshjes së Kansas City Chiefs dhe Buffalo Bills. Ai dërrmua nga një prej lojtarëve që e rrëzoi përtokë, transmeton Gazeta Metro.


S’pati as ndjekje të gjatë të tifozit të dielën në ndeshjen Kansas City Chiefs vs Buffalo Bills, ai u ndalua brenda pak sekondash.

Lojtari  Stefon Diggs i Buffalo Bills nuk ishte në formë gjatë ndeshjes por e rrëzoi të paftuarin në fushë si asgjë.

Komentuesit amerikanë të futbollit u tallën se Diggs ndoshta do të ishte më mirë që ai të ndryshonte pozicion pasi si sulmues nuk po ka sukses, por në mbrojtje tregoi se ka diçka./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë