Loading…

Bombë në shtëpinë e serbit në veri

  • 15/12/2016 | 22:15

Bombë në shtëpinë e serbit në veri

Është hedhur një bombë në oborrin e shtëpisë së Drazhen Stojkoviqit – Drazha, në rrugën “Luje Braja”, në Lagjen e Boshnjakëve. Nuk raportohet për të lënduar, bëjnë të ditur burime të KosovaPress-it.

Dyshohet se shkaku i hedhjes së bombës është se Drazha ka bërë foto me kryetarin e AAK-së, Ramush Haradinaj sot gjatë vizitës së tij te muri që është ngritur pranë urës së Ibrit.

Këto burime bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhe rreth orës 21:15, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Drazha është nga Peja dhe jeton në Lagjen e Boshnjakëve me bashkëshorten dhe tre fëmijë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë