Loading…

Boban nis vizitat e tij në Kosovë, pritet nga ministri Çeku

  • 05/10/2022 | 12:19

Boban nis vizitat e tij në Kosovë, pritet nga ministri Çeku

Legjenda kroate dhe shefi i futbollit të UEFA-s, Zvonimir Boban ka filluar sot vizitat e tij në Kosovë.


Vizita e parë e Boban ishte në Ministrinë e Kulturës Rinisë dhe Sportit (MKRS), ku u prit nga ministri i këtij institucioni, Hajrulla Çeku.

I pranishëm në këtë takim ishte edhe presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), Agim Ademi.

Më poshtë njoftimi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë