Loading…

BMW përplas për vdekje këmbësorin shqiptar (Foto)

  • 12/12/2016 | 13:40

BMW përplas për vdekje këmbësorin shqiptar (Foto)

Një aksident me vdekje ka ndodhur mesditën e sotme në Kamëz të Tiranës. Siç bëhet e ditur një makinë tip “BMW” ka përplasur për vdekje një person që po kalonte rrugën.

“Sapo ka ndodhur një aksident me vdekjen e një këmbësori pranë zonës së Institutit Kamëz.

Një mjet tip BMW ka përplasur për vdekje një person i cili po tentonte të kalonte rrugën”, shkruhet në faqen Harta Digitale e Aksidenteve Rrugore dhe Lëvizja Pro Jetës, që ka publikuar dhe foton e aksidentit.

1

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë