Loading…

Blushi me libër të ri, ia kushtoi Edi Ramës?

  • 06/11/2016 | 14:42

Blushi me libër të ri, ia kushtoi Edi Ramës?

Ben Blushi ditë më parë kishte paralajmruar se së shpejti do të publikojë dy libra të rinjë, ku njëri do të flasë për dritën dhe tjetri për errësirën. Të parin që Blushi ka vendosur të publikoj është libri i quajtur ‘Kryeministri’.

libri-i-blushit

“Shumë shpejtë me dy LIBRA, njëri për dritën tjetri për errësirën” shkruante Blushi

Njoftimin për librin e ri Blushi e ka bërë të ditur në faqen e tij në Facebook, ku ka shkruar se librin e ri të tij mund ta gjeni në çdo libari. Por jo edhe ndonjë detaj se çka mund të permabj ky liber, të errtën apo dritën, apo ndonjë përshkrim mbi të.

Si duket eksluzivitetin ua ka lënë lexuesve të tij. Blushin e njohim si autor të disa librave mjaft itrigues dhe shumë të lexueshëm në hapsiren shqiptare. Por kësaj radhe, nisur nga emri, por edhe nga diskursi i tij politik i kohëve të fundit, Blushi librin e ri të titulluar Kryeministri, duket të ja ketë kushtuar eksluzivisht Edi Ramës.

“Të jetosh në ishull”,  “Arapi i Vlorës” , “Shqipëria”, “Hëna e Shqipërisë” , “Kandidati”, janë disa nga librat e autorit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë