Loading…

Bllokojnë autostradën për të kërcyer

  • 11/05/2017 | 21:54

Bllokojnë autostradën për të kërcyer

Një çift në mënyrë paqësore ka gjetur një mënyrë për t’i treguar botës se dashuria mbizotëron mbi gjithçka, edhe mbi urrejtjen.


Ata kanë zgjedhur të kërcejnë salsa dhe të shijojnë një moment romantik në mes të autostradës në Kaliforni duke lënë në trafik shumë makina dhe duke shkaktuar një skenë kaotike.

Njerëzit e bllokuar në trafik nuk kanë ditur çfarë të bëjnë tjetër, përveçse të presin dhe të shijojnë vallëzimin e ëmbël të çiftit.

Këto pamje shumë shpejt janë postuar në rrjetet sociale dhe janë shpërndarë me mijëra herë nga përdorues të shumtë të internetit, ku nuk kanë munguar komentet pozitive, por dhe ato negative në drejtim të tyre.

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë