Loading…

Bllokohet Merdarja, deri në tri orë pritje

  • 05/01/2017 | 11:10

Bllokohet Merdarja, deri në tri orë pritje

Pika kufitare Merdare, është bllokuar nga kolonat që janë krijuar në mëngjesin e sotëm.


Për gazetën Metro, këtë e ka konfirmuar Daut Hoxha nga zyra për informim e Policisë së Kosovës.

Arsye të bllokimit Hoxha e ka theksuar kthimin e një numri të madh të shumë qytetarëve të Kosovës të cilët jetojnë në vende të ndryshme në Evropë.

Hoxha, përmes gazetës Metro, bënë apel që mërgimtarët të përdorin edhe alternativa të tjera, e jo vetëm këtë pikë kufitare. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë