Loading…

Bllokohet Gërvalla, nuk di si të përgjigjet: ‘Tjetër herë’

  • 30/11/2021 | 13:36

Bllokohet Gërvalla, nuk di si të përgjigjet: ‘Tjetër herë’

Ministrja e Jashtme, Donika Gërvalla, ‘’ka befasuar’’ me përgjigjen e saj së fundmi derisa ishte e ftuar në një emision televiziv, shkruan Gazeta Metro.


Gërvalla e ftuar për të folur rreth emërimeve të diplomatëve, dhe temat e tjera që kanë të bëjnë me dikasterin që ajo udhëheq bëri një huqje kur u pyet për një çështje nga moderatori.

Në ndërkohë, Gërvalla tha se Kosova tani ‘’ka hapje të marrëdhënieve me shtete që më parë nuk janë ulur në të njëjtën tavolinë me Kosovën’’.

Por, kur u pyet se cilat janë ato, Gërvalla u step.

‘’Po kemi…Tjetër herë’’, tha Gërvalla, derisa ndihej në siklet të madh duke e mbuluar veten me buzëqeshje./gazetametro.net

Më poshtë videoja:

Momentin mund ta ndiqni nga minuta 27:10.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë