Loading…

Bllokohet edhe Fushë-Kosova, mbyllen shkollat (Foto)

  • 09/11/2016 | 10:59

Bllokohet edhe Fushë-Kosova, mbyllen shkollat (Foto)

Reshjet e shiut kanë përfshirë pjesë të ndryshme të Kosovës që kanë bërë që edhe qarkullimi i automjeteve të vihet në vështirësi.

Në disa foto të siguruar nga “Indeksonline” shihen Fushë-Kosova e mbuluar me ujë, pas reshjeve të shumta të shiut. Mësohet se disa prej shkollave janë mbyllur.

Nga këto reshje të dendura edhe pjesë të ndryshme të Kosovës janë përfshirë nga uji.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë