Loading…

Bleu laptopin 4 euro, më pas bëhet milioner

  • 24/01/2017 | 20:06

Bleu laptopin 4 euro, më pas bëhet milioner

Një burrë i cili bleu një laptop online për vetëm 4.6 Euro, ka mbetur pa fjalë kur zbuloi se prej pajisjen mund të bëhej milioner.


Kompjuteri IBM Thinkpad 365XD, i vitit 1996, kishte të instaluar shumë lojëra klasike, të cilat tani kanë vlerë të jashtëzakonshme.

Image

Përveç “interface” të Starwarsit, që mund të lëvizej vetëm me tastin F1 dhe F12, në laptop janë gjetur lojërat klasike si PacMan, Tetris, Solitaire, Shahu dhe Crossword.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë