Loading…

Blerim Latifi: Si duket presidentja ka vuajtur shumë nga pesha dhe dukja e saj

  • 19/05/2022 | 22:48

Blerim Latifi: Si duket presidentja ka vuajtur shumë nga pesha dhe dukja e saj

Profesori universitar dhe analisti Blerim Latifi ka komentuar pamjen e presidentes Vjosa Osmani në një mbrëmje që mori pjesë ditë më parë, transmeton Gazeta Metro.


Latifi në T7 tha se si duket presidentja Osmani e ka vuajtur shumë bullizmin që i është bërë nga pesha dhe dukja e saj.

“Kjo si duket e ka vujt shumë bullizmin dhe fushatën që ia kanë bë militantët e partive tjera për peshën e saj, dukjen e saj, sic duket e ka vujt shumë. Me këtë ajo po don me tregu që i ka dhënë fund kësaj pune, uroj që ta ndrrojë profilin e bërit politikë, e të mos merret me këto sene, se këto tek e fundit janë të parëndësishme me shku nëpër këto mbrëmje.

Presidentja ka punë më të rëndësishme se sa me u duk nëpër këso mbrëmje”, tha Latifi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë