Loading…

Blerando nxehet me Bleron, ja përmend dy gjëra interesante

  • 09/12/2023 | 16:33

Blerando nxehet me Bleron, ja përmend dy gjëra interesante

Blerando ka biseduar me Bleron.


Ai i ka thënë se “dy gjëra janë ose nuk ma ke pasur besën ose dashte me më qit keq”.

Blero i ka thënë se nuk qëndron asnjëra.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë