Loading…

Bleona Qereti publikon foto nga shtëpia e saj super-luksoze

  • 18/11/2020 | 09:16

Bleona Qereti publikon foto nga shtëpia e saj super-luksoze

Bleona Qereti eshte nje nder kengetaret me te njohura ne Shqiperi. Ajo eshte shume e pelqyer dhe e perfolur pasi daljet e saj ne televizion jane gjithmone te bujshme.


Gjithmone e guximshme dhe nuk kursehet per asnje fjale. Ajo eshte mjaft e kuruar, me forma perfekte dhe me projekte te ndryshme artistike. Kengetarja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale ku shpesh poston foto ose video nga perditshmeria.

Bleona ka publikuar ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ nje foto nga kendi i shtepise se saj. Kengetarja shfaqet me nje ari ne duar dhe shume e thjeshte.

E veshur me sportive dhe pa grim teksa eshte duke pushuar ne shtepine e saj. Shtepia duket mjaft luksoze dhe e arreduar plot shije.

Kujtojme se projekti i fundit nga Bleona Qereti te cilin e ka shoqeruar edhe me videoklip eshte ‘Monster’.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë