Loading…

Blendi Fevziu vazhdon aventurat afrikane, përfshihet në një ritual me banorët në Bregun e Fildishtë

  • 19/08/2022 | 17:19

Blendi Fevziu vazhdon aventurat afrikane, përfshihet në një ritual me banorët në Bregun e Fildishtë

Gazetari nga Shqipëria, Blendi Fevziu, ka bërë të ditur se ka vizituar 130 vende të botës dhe është mjaft aktiv sa i përket rrjeteve sociale, në të cilat publikon pamje nga vizitat e tij të shumta.


Së fundmi, Fevziu ka publikuar një video në rrjetin social “Facebook” nga Bregu i Fildishtë, teksa shihet në një ritual me disa banorë të këtij vendi.

Ndër të tjera, pranë tij shihet edhe një person që mban në dorë flamurin e Shqipërisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë