Loading…

Blendi Fevziu promovon librin e ri në Prishtinë

  • 21/12/2016 | 14:41

Blendi Fevziu promovon librin e ri në Prishtinë

Gazetari i njohur shqiptar, Blendi Fevziu, autor i disa librave tashmë, ka zgjedhur Konferencën e Ambasadorëve në Kosovë, që ta promovoj librin në Prishtinë.

Në kuadër të kësaj konference që po mbahet në Prishtinë, do të bëhet promovimi i librit “Pushteti” i Fevziut.

Në këtë libër, Fevziu gërsheton dëshirën e njeriut për pushtet dhe mënyrat se në çka mund të përfundojë kjo dëshirë në fund.

Promovimi i librit do të bëhet sot në hotelin Sëiss Diamond, duke filluar nga ora 18:00.

15673361_644527989053256_1987370124_n

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë