Loading…

Biznismeni i njohur, viktima e aksidentit në Gjilan: E konfirmojnë edhe familjarët |PAMJE

  • 07/03/2019 | 16:50

Biznismeni i njohur, viktima e aksidentit në Gjilan: E konfirmojnë edhe familjarët |PAMJE

Siç edhe raportoi Metro më herët, tani konfirmohet se personi i cili vdiq nga aksidenti i rëndë sot në qytetin e Gjilanit, është  Qerim Çoçaj, pronar i furrës “Vëllezërit Çoqaj” në Gjilan.


Lajmin e ka konfirmuar familjarë të të ndjerit përmes një postimi ë facebook.

Ndëkohë nga Spitali i Gjilanit kanë bërë të ditur për Gazetën Metro se nga 15 personat e lënduar, dy janë në gjendje të rëndë.

“Aksidenti është shkaktuar nga kamioni që transportonte ujin Peja. Si pasojë ka mbetur një i vdekur dhe 15 të lënduar, dy prej tyre më rëndë”, bëhet e ditur nga Spitali./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë